Swędzenie stóp a alergie pokarmowe

Witam, od pewnego czasu bardzo swędzą mnie stopy. Gdy podrapie się po nich i skóra robi się czerwona to można zauważyć, że wytworzyły się na niej krostki podobne do ugryzienia komara.Nie jem nic nowego, zwykle w diecie mam kasze gryczaną białą, jaglaną, jajka, mięso z indyka, kurczaka, wątróbkę i kapustę kiszoną. Zastanawiam się czy kapusta może uczulać? Moja babcia ukisiła własną i tylko to przychodzi mi do głowy. Zmiany są tylko na stopach. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Witam,

Polecam wizytę u dermatologa by zaobserwował zmiany skórne.
Następnie zachęcam do przeczytania artykułu na końcu wiadomości i skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

warto również przeczytać: Najczęściej spotykane alergeny pokarmowe
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/najczesciej-spotykane-alergeny-pokarmowe.html?c=2