Sztywność karku i bóle głowy a borelioza

16.08.2014 ugryzł mnie kleszcz. Natychmiast zaczęła się gorączka(38,5-39.4), trwała 3 dni. Potem przez 6dni było ok, ale wróciła na 2dni. Plus sztywność karku i bóle głowy. Bez rumienia,ale: IgG 9,2 (nieob.<10, ob.>15) IgM 91,3 (nieob.<18, ob.>22) Borelioza. Biorę Doxycyklinę,Xorimax500mg(5 op.!),Azycynę, + coś przeciwgrzyb., probiotyk i osł. na wątrobę. Mam brać przez 6 tyg. Odkąd łykam, czuję się źle: żołądek, senność.Jak zminimalizować dział.uboczne i czy taka silna kuracja nie jest przesadą?

Objawy musi Pani skonsultować z lekarzem prowadzącym, który zna całą Pani historię choroby. Borelioza jest okropną chorobą, mam nadzieję że w Pani przypadku leczenie będzie skuteczne.