Wydzielina i siniaki na piersiach w wyniku urazu

Witam mam takie pytanie jedna z moich kolezanek przezyla traume byla gwalcona i robilo jej krzywde 4 facetow skonczylo sie to teraz swiezo bo zawiadomilismy odpowiednie sluzby ale jej od dwoch tyg leci krew z piersi i bola ja piersi oraz przezroczysty plyn tez leci bo ja tam sciskano i bito ma siniaki tam i wyszly jej zyly ona nie chce miec mamografi bo nie chce sie rozebrac i sie nie da mozna jakos inaczej zbadac jej te piersi czy to moze byc od takiego czegos cos powaznego co robic

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w opisanej sytuacji badania są absolutnie konieczne. Proszę przekazać koleżance, że bez odpowiednich badań nie można postawić diagnozy i wdrożyć leczenia. W przygotowaniu do badania może pomóc psycholog,do którego pomocy Pani koleżanka ma absolutne prawo.