Wydobywające się upławy z odbytu

Witam serdecznie. Od paru lat mam hemoroidy. W przeszłości miałem takie same dolegliwości jak kobieta przed miesiączką tzn ból w nadbrzuszu a nastepnie pękniecie hemoroidu. Przez długi czas oddawałem krew i objawy się uspokoiły. Niestety przez anemie przestałem to robić. Ostatnimi czasy zamiast krwi wydobywa się wydzielina, upław z odbytu. Dodatkowo muszę nadmienić iż dosć często miewam zgagę. Zmieniłem dietę, polepszyło się. Czy coś mogę z robić z tą wydzieliną.Czemu się pojawiła?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można stwierdzić o konieczność dalszych badań czy też konsultacji u chirurga ogólnego lub proktologa. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc zastosować odpowiednie zalecenia lekarskie.