Wynik gastroskopii u 37-latka

Robilem badanie gastroskope zolodka .Wynik jest w przelyku w okolicy wypustu kilka nadrzerek 5mm GERDA LA A/W tej okolicy w przelyku widoczne wysepki nablonka koloru losiowego/rzelyk BARRETA susp/Pobrano z tej okolicy wycineki do badania hist pat. Blona sluzowa zolodka prawidloea.OPUSZKA X cy pozapuszkowa prawidlowa. Dostalem wyniki . okolica; blona sluzowa przelyku Barretta. WYNIK BADANI Obraz moze odpowiadac; Przelykowi BARRETTA SIM ,DYSPLASIA - . 3do 0,3cm 26.11.2014 .jakie leki

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiednie leczenie można ustalić na podstawie bezpośredniego badania pacjenta i łącznej analizy powyższego badania. proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.