Ciągły ból i skurcze żołądka i jelit, naprzemienne rozwolnienia i zatwardzenia, krwawienia

Mam 21 lat, studiuję.Nie radze sobie ze stresem. Mocno odbija się to na moim zdrowiu,wiem,że jest to na tle nerwowym,mam tak od dziecka.Objawy to:ciągły ból i skurcze żołądka i jelit,naprzemienne rozwolnienia i zatwardzenia, krwawienia z przewodu pokarmowego (ból okolicy odbytu - hemoroidy), problemy z zaśnięciem, nadpotliwość.... Objawy takie występuja u mnie jedynie przy okazji silnego i długotrwałego stresu, tak jak teraz podczas sesji egzaminacyjnej.

Witam
Pani dolegliwości wynikają z braku zdolności
do prawidłowego czy konstruktywnego przeżywania stresu.
Objawy stresu będą się nasilać.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Proszę nie czekać, aż stres wyniszczy Pani organizm.
Myślę , że obecnie najlepszym rozwiązaniem będzie
niezwłoczne podjęcie psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem
Pozdrawiam serdecznie