Czy w trakcie pettingu mogło dojść do zapłodnenia?

Witam! Mam poważne pytanie odnośnie płynu preejakulacyjnego i ryzyku zajścia w ciążę w pierwszych dniach płodnych...Otóż ostatnio z dnia 8.06.2018-9.06.2018 pieściłem się z moją dziewczyną i doszło między nami do pettingu (pocieranie penisem o wargi sromowe i być może wejście do pochwy). Nie doszło do żadnego wytrysku, lecz mam wątpliwości dotyczące tego czy nawet podczas bardzo niewielkiej przypadkowej penetracji (1 cm) istniałoby ryzyko zajścia w ciążę? Na wielu forach czytałem, że na zapłodnienie ma wpływ wiele czynników i nawet wiele par starających się o dziecko posiada z tym czasami długotrwały problem (ta myśl mnie jakoś uspokaja), lecz...nie używaliśmy żadnych środków antykoncepcyjnych. Cykl miesiączkowy mojej dziewczyny wynosi 28 dni. Dwa dni później po tej "akcji" miała dziwny ból brzucha, taki jak nigdy wcześniej - w odczuwaniu podobny jak ten przy miesiączce...Jestem przerażony, a serce wali mi jak oszalałe...Za 2 tygodnie ma robić test ciążowy i wtedy wszystko się okaże (najlepiej żeby nie było żadnej ciąży)... Bardzo zależy mi na tej odpowiedzi - z góry dziękuję za wsparcie i pomoc. Pozdrawiam

Trudno określić szansę na zapłodnienie w tym konkretnym przypadku, ponieważ nie pisze Pan w którym dniu cyklu odbyło się "spotkanie". Zachęcam do zapoznania się z przebiegiem cyklu, na przykład ciekawie prowadzona jest strona www.psnnpr.com
Można przyjąć kilka lub kilkanaście dni przed miesiączką w zależności od cyklu kobiety, za niepłodne. W konkretnym ich wyznaczeniu pomaga obserwacja temperatury i śluzu. Można też dodać obserwacje szyjki. Więc szanse na ciążę lub jej brak - może Pan sam "ustalić". Czasem można przyjąć kilka pierwszych dni cyklu za niepłodne, ale temu służą konkretne reguły.