Jak leczyć alergię objawiającą się wysypką skórną?

Witam . Od tamtego roku mam alergie - objawia się wysypką skórną . ( miałam 3 razy ) Za każdym razem mocniejsza wychodzi mi mały punkcik po kilku godzinach wyglada jak rumień lub jakby pod skora zbierała się krew oczywiscie swędzi . Pierwszy raz miłam na nogach , potem na rekach teraz na twarzy kolo nosa i ust dzis zauważyłam że na nosie pekaja mi naczynka . Przy tym swędzi mnie głowa czasem brwi i róże inne miejsca .Nie wiem juz co robic . Basia

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli jest to alergia, to przede wszystkim należy ustalić czynnik, który Panią uczula i wdrożyć odpowiednie leczenie przeciwalergiczne.