Proszę o interpretację wyników badania krwi u 3-latka

Witam, odebrałam właśnie wyniki badań krwi u mojego 3- letniego synka. Ma mieć za parę dni operację drenażu uszu i usunięcia migdała. Proszę o interpretację tych wyników. WBC: 9.42 NEUT: 52.0 LYM:37.0 MONO:3.9 EOS: 4.1 BASO: 0.5 LUC:2.5 RBC: 4.95 HGB: 12.3 HCT:35.9% MCV:72.6fL MCH:24.8PG CH:25 PG MCHC:34.1 G/DL RDW:12.4% HDW:2.8 G/DL PLT:385 K/UL MPV: 8.7FL PCT:0.34% PDW:45.2% MIKROSKOPOWA OCENA ROZMAZU KRWI: Gran. obojętn. o jądrze pałeczkowatym 2% gran. obojętn. o jądrze podzielonym 48% Granulocyty kwasochłonne 7% Limfocyty 40% Monocyty 3% Czas kaolinowo-kefalinowy (APTT) 35.7 sek Czas protrombinowy (PT) wskaznik protrombinowy 106.43% INR 0.93 Czas 10,7 sek
ponad rok temu

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl