Stan po amputacji odbytu i odbytnicy a chmioterapia

Jestem równy rok po amputacji odbytu i odbytnicy, po leczeniu radioterapią. Do tej pory wszystkie wyniki mam dobre:markery, kolonoskopia, gastroskopia, USG brzucha. Dzisiaj odebrałam wyniki badania krwi :limfocyty 0.90 (norma 1,00-5,00), limfocyty 17% (20,00-45), monocyty 11,1 (norma 4,00-10,00).Ostatnie badanie było w pażdzierniku i tu parametry były prawidłowe. Ze względu na niedrożność jelit,byłam jeszcze dwukrotnie operowana, miałam żywienie poza- jelitowe. Nie dostałam chemii.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedziec powyższe badanie konieczne jest bezpośrednie badanie pacjenta oraz ocena wszystkich badań a nie tylko ich wycinku. Proponuję udac się do lekarza prowadzącego leczenie.