Wyniki badań na toksokarozę, chlamydię i mykoplazmę

witam, toxocara canis wynik watpliwy 1,0 chlamydia p.wynik 31 dodatni mykoplazma wynik 15 dodatni jeżeli w powtórnych badaniach jest wynik wątpliwy przy toxocarze to nalezy ją leczyć?Ogólnie odczuwam duże zmęczenie,bóle kręgosłupa,napadowe bóle mięśni i stawów,czasem mam arytmię i słabszą pamięć.Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani czy te wyniki dotyczą przeciwciał IgM czy IgG co uniemożliwia interpretację. Sugeruję ocenę lekarza prowadzącego, który pokieruje dalszym postępowaniem.