Badania krwi, osłabienie, senność, bóle pleców i ból pod żuchwą

Morf-granuloc. zasadochł. baso0,01 norma0,02-0,10 średnia masa hemoglob. w krwince/MCH-32,5 płytki krwi PLT-137 norma od 150, stopień anizocytozy krwin. płytko./PDW-18,3 norma do 17, średnia objęt. płytki/MPV-9,3 Mikroskop. ocena rozm.krwi-podzielo 52,0 % kwasochł3,0% limfocyty 42,0% monocyty 3,0%pozostałe w normie a ja jestem osłabiona, senna, ból piekący pleców,klatki,stawów i mięśni a także ból pod lewym uchem a żuchwą-coś twardego ale nie powiększone.Tk klatki zmia. włókn. w szczy. płu.pra

Proponuję aby udała się Pani z wynikami do lekarza rodzinnego, niezbędny jest pełny wywiad chorobowy, badanie lekarskie celem postawienia rozpoznania.
Z samych wyników laboratoryjnych i obrazowych nie można tego wykonać.