Ból brzucha, zaparcia i nudności oraz biały nalot na języku

Witam , od 4 dni boli mnie brzuch , mam zaparcia bierze mnie na wymioty.mam bialy nalot na języku i przelyku, do tego bola mnie płuca przy oddychaniu ale dodam ze nie zawsze.jeszcze dodam ze (Towarzyszy mi od tamtego czasu dużo stresu po utracie przyjaciela) , nie moge sie zalatwic tak jakbym chciała , nie moge zjesc bo odrazu chce mi sie cofać.Prosze o odpowiedz

Zachęcam do wizyty u lekarza. Ważne, żeby lekarz internista zobaczył Pani fizyczne objawy i mógł Panią zbadać. Stres, który przeżywamy może doprowadzić do osłabienia odporności organizmu i wtedy zwiększa się nasza podatność na zachorowania. Jednocześnie warto też pomyśleć o wizycie u psychologa czy psychoterapeuty, na której mogłaby Pani porozmawiać o sytuacji i tym, co Pani przeżywa i uzyskać pomoc w radzeniu sobie z tą trudną sytuacją.