Ból głowy po wypadku

witam, jakieś 6 lat temu uderzyłam się 3 razy w głowę bez utraty przytomności brak nudności jedynie czasami występują zawroty głowy sporadycznie ból głowy raczej lekki, raz na miesiąc czy dwa, mam stany lękowe boję się że może to być krwiak odczuwam pieczenie uderzenia gorąca w miejscu uderzenia oraz u fryzjera czy gdy sama rozczesuję włosy coś jakby ciągło w tym miejscu. neurolog nie stwierdził nic złego przy skokach ciśnienia to miejsce urazów również daje się we znaki uczucie gorąca bać się

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Uraz miał miejsce 6 lat temu. Po tak długim czasie ewentualny krwiak dawno by już się "wchłonął". Jeżeli neurolog nie stwierdził nic złego, to może warto udać się do psychiatry, gdyż Pani objawy mogą wskazywac na nerwicę.