Ból promieniujący z lewego biodra do lewego kolana

Witam! Mój problem zacząl się w 2010 roku-zaczęło mnie boleć prawe biodro ale tylko w czasie snu. Po kilku miesiącach przestało-nawet nie zauważyłam kiedy. Po jakims czasie zaczeło boleć lewe biodro. Zdjecia rtg -bez zmian. Nie przyjmowałam żadnych leków. Teraz odczuwam ból promieniujący z lewego biodra do lewego kolana z lewej jego strony. Odczuwam też bóle w dole kręgosłupa. Badanie ginekologiczne bez zastrzeżeń. Jestem osoba bez większej nadwagi (78kg), bez nałogów. Bardzo proszę o pomoc.

Możliwe ze przyczyny należy szukać w kręgosłupie, druga możliwość to tzw. Konflikt panewkowo-udowy, o którym mało kto ma dostateczną wiedzę i nie zauważy tego w rtg