Ból w okolicy wyrostka i biodra

Witam, jestem kobietą bez nadwagi, 27 lat, dwie ciąże zakończone cc. Od kilku miesięcy mam niezdiagnozowany problem - ból w okolicy wyrostka wraz z biodrem, często również promieniującym do pośladka i nogi. Badania w normie: morfologia, ob, crp, kolonoskopia, usg brzucha oraz ginekologiczne dopochwowe. W rtg części lędźwiowej kręgosłupa widocznie zmiany przeciążeniowe, poza tym bez zmian. Z czego może wynikać mój problem? Jakie jeszcze badania zrobić? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam!

Taki ból jest raczej związany z przeciążeniem w zakresie kręgosłupa, jakimiś zmianami uciskowymi w zakresie korzeni nerwowych. W takim wypadku myślę, że należałoby skonsultować się z neurologiem i być może trzeba będzie celem pogłębienia diagnostyki wykonać rezonans magnetyczny kręgosłupa.