Bóle głowy, duszności, wysoki puls, utrata wagi

Od kilku miesięcy boli mnie głowa,mam duszności(serce,tsh -ok.)wysoki puls,pieką mnie stawy i skóra czadami,mam wrażenie jakbym sie nie trzymała ziemi,męczą mnie nudności,brak apetytu,schudłam i nie mogę przybrać na wadze.nie mogę spać,a jeśli już zasnę to budzę się zlana potem. Gastroskopia,kolonoskopia,morfologia ok. Czy mogą to być objawy związane z nadnerczami,hormonami czy też jest to nerwica.

Trudno diagnozować na odległość ale musisz zrobić więcej badań,żeby wykluczyć stany zagrożenia /tarczyca,tętniaki itp/Do psychologa też zachęcam ze względu na opisane lęki,koszmarne sny,nipokoje.Możesz mieć nerwicę ale to nie znaczy,że organizm jest fizycznie sprawny
Pozdrawiam

Witaj !

Praktycznie odpowiedziała pani sobie na to pytanie , mogą być to zaburzenia hormonalne o różnym podłożu, dla tego prosze udać się do lekarza pierwszego kontaktu po dalsze skierowanie na badania np . nadnerczy , hormony itp. Oczywiście może byc to na tle nerwicowym i wtedy prosze znależć psychologa z którym przerobi pani ten problem. Pozdrawiam