Bóle górnej części żołądka i brzucha

Witam. Od jakiegos czasu pobolewa mnie w okolicach żołądka lub w górnej części brzucha po prawej stronie jak by gniecenie zażywam espumisan i esentiale forte i nic miałam robione badania krwi usg wszystkie narządy są w porządku. Jedynie niewielkie powiększenie żyły wrotnej. Ale lekarz powiedział ze nie ma się czym martwić. Nie jem nic smażone ani potraw które wzdymaja. Dodam że 4 miesiące temu urodziłam dziecko. Proszę o radę i pomoc.

Magdalena StusiĹska

Być może są to objawy tzw. kamicy przewodów żółciowych. Jeśli ból pojawia się tylko od czasu do czasu- należy utrzymywać lekkostrawną dietę, powinna pomóc.