Bóle kostno-stawowe, krwiomocz z bólem podbrzusza, ból głowy i oczu

Witam ,jestem mamą 17 letniej córki u której od 2012 r zaczęły się problemy zdrowotne.Poczatkowo odczuwała bóle kostno-stawowe ,pojawił się krwinkomocz z bólem podbrzusza podejrzewano odkłębuszkowe zapalenie nerek co zostało wykluczone pojawił się ból głowy i oczu po kilku konsultacjach okulistycznych przy wadzie wzroku -7.0 obuocznie po zakropieniu tropicamidum akomoduje na 1 MR prawidłowe lekarze określają jako skurcz akomodacji ma lunetowe pole widzenia co może być przyczyną?

Małgorzata Panek

Objawy są niepokojące. Czy u córki wykluczono choroby układowe np. tocznia układowego? Zaburzenia widzenia wymagają dalszej diagnostyki okulistycznej.
Proszę zgłosić się z wszystkimi wynikami badań do lekarza rodzinnego. On pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam