Bolesność kolan a dolegliwości kardiologiczne

Witam, mam sztuczną zastawkę aortalną,utrwalone migotanie przedsionków,tętniak aorty, poważnie zużyty(77lat) kręgosłup,obydwa kolana do remontu.Coraz częstrze bóle z tym związane(?)w wielu miejscach.Ostatnio b. szybko się męczę.Po kilku stopniach schodów muszę przystawać.Czy to skutek bólu?Czy..? Prowadzę/dziłem aktywny tryb życia.EKG (wczoraj) OK.Lekarz pierw.kontak.też nic(poza kręg.) nie zauważył.Leki:acenocumarol,bisocard,valzek,digoxin,doreta,apap,morzaten,mozarin. Pozdrawam, Bohdan Z.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to objaw powodowany bólem i raczej wynika z problemów natury kardiologicznej, pulmonologicznej lub zmian miażdżycowych. Bez przeprowadzenia badań dodatkowych trudno jest mi to jednak stwierdzić jednoznacznie.