Co dalej po operacji wycięcia tarczycy wraz z mikroguzkami?

Witam mam na imię Sylwia 44 lata. Przeszłam operacje wycięcia tarczycy wraz z mikroguzkami 1 czerwca 2016 roku. Tydzień po operacji dostałam infekcji i otrzymałam antybiotyk strasznie opuchlam na szyi i podbródku. Po operacji do dziś mam bóle szyi, karku, głowy klatki piersiowej i cały czas puchne mam podwyższony odczyt biernackiego oraz markery krwi które wskazują stan zapalny. Doktor laryngolog wmawia mi cały czas ze rana się zagoila i wygląda dobrze ale cały czas mam ból w okolicach szyi.

Być może skoro laryngolog twierdzi, że w zakresie tkanek miękkich szyi jest wszystko w porządku ból ma pochodzenie odkręgosłupowe, związane ze zwyrodnieniem kręgosłupa, jakąś patologią z kręgosłupem związaną. Trzeba by jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurologiem po wykonaniu np. RTG odcinka szyjnego kręgosłupa.