Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogę zrobić żeby obniżyć poziom kinezy?

Otrzymałem wyniki z krwi, wszystkie enzymy były w normie z biochemii, poza CK które wyniosło 750, mam 32 lata i wcześniej nie miałem z niczym problemu, nie pije, nie pale,mam 184cm i ważę 91 kg, jeśli chodzi o odżywianie to jest średnio zdrowe, niedawno też miałem powiększona wątrobę i sledzione,ale bylem później na USG brzucha i wszystko i wątroba już zmalała, a sledzione była nie minimalnie powiększona i powiedziano mi że jest wszystko dobrze, mój tryb życia jest mocno intensywny jednak bo ciężko pracuje fizycznie, a oprócz tego trenuje w klubie piłkarskim i gram 2 mecze w weekend, dużo biegam i sporo jeżdżę na rowerze, dojeżdżam na nim do pracy i na treningi, mam sporo stresów, i niestety ale mam parę traumatycznych wydarzeń z przeszłości za sobą, ostatnio przez wysoki poziom kinezy keratynowej bolą mnie nogi, i odczuwam często zmęczenie, mój tata miał problemy z sercem za życia, co mogę zrobić aby obniżyć poziom kinezy?, proszę o pomoc bo ostatnio nie czuję się najlepiej,pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 32 LAT około miesiąca temu

Badania krwi - trombocyty

Czy wiesz jakie funkcje pełni żelazo w twoim organizmie? Dowiedz się tego oraz sprawdź stężenie żelaza w twoim organizmie robiąc badanie krwi - lek. Łukasz Kowalski wyjaśni wszelkie szczegóły.

Dzień Dobry Panu :)

Dziękuję Panu za szczegółowe opisanie niepokojących Pana symptomów.

Z zaprezentowanej przez Pana relacji wnioskuję, że Pana nawykowy styl życia zbyt mocno eksploatuje Pana organizm.

Odnoszę takie wrażenie, że w sposób zbyt mechanistyczny/zadaniowy? traktuje Pan swój organizm, nie dając w ten sposób możliwości pełnej regeneracji (aktywność fizyczna/aktywność zawodowa). Bo to jest tak, że organizm ludzki potrzebuje czasami nic nie robić, - jeśli jest zbyt dużo aktywności fizycznej, to dla równowagi wskazany jest odpoczynek skoncentrowany na tzw. "rzuceniu na luz", na zwolnieniu tempa życia, na pobyciu w ciszy, najlepiej wśród zieleni, okoliczności natury. Zachęcam Pana do zaproszenia do swojej codziennej aktywności technik medytacyjnych/relaksacyjnych/kontemplacyjnych, tai chi.

Warto byłoby rozważyć zwyczajne spotkanie z Psychologiem, celem przepracowania zasygnalizowanych przez Pana urazowych doświadczeń w przeszłości. Jeśli miałby Pan życzenie takiej konsultacji, zapraszam Pana serdecznie do kontaktu online (via Skype).

Z życzeniami dla Pana jak najwięcej powodów do radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy