Co może oznaczać krew w kale przy zdrowej diecie?

Witam od niedawna rozpoczęłam dietę zdrowiej się odżywiam więcej sportu itp .. niedawno zauważyłam krew w kale jak i na na papierze toaletowym , wypróżniam się normalnie , nic mnie nie boli nie piecze czy jest to powód do niepokoju ? Dodam iż mam 25 lat

Dzień dobry,
Prawdopodobnie jest to zbieg okoliczności i nie ma nic wspólnego z przejściem na zdrową dietę. Krew w kale jest bardzo niepokojącym objawem, może być spowodowana różnymi przyczynami, ale na pewno nie wolno tego lekceważyć.Proszę jak najszybciej udać się do lekarza, gdyż pomoc on-line nie jest w tym przypadku możliwa.
Pozdrawiam,
Joanna Penza
http://madame.fit/