Co może oznaczać napady gorąca, duszności oraz bóle żołądka i łydek w czasie przyjmowania antykoncepcji?

Witam Od 14 dni przyjmuje antykoncepcje hormonalna o godz.21. Od okolo 5 tabletki, kazdej nocy ok godz 1-2 budzi mnie napad gorąca, odczuwam dusznosci oraz bóle żołądka i łydek. Dodam że stosowalam juz wczesniej te same tabletki i powrocilam do nich po okolo 2latach. Badanie krzepiwosci przed rozpoczeciem brania lekow jest w normie. Jakie mogą być tego przyczyny?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne