Co może oznaczać wysokie tętno w nocy?

Witam,od jakiegoś czasu bódze się w nocy ok 3 z wysokim tętnem ponad 100 na min, nie daje mi to spać i tak leże czasem godzinke i zasne jak się uspokoi a czasem doo 6-7 rano potrafi tak walić mi serce dodam że to zawsze po alkoholu, ekg holter usg serca w normie. Cholesterol ok trujglicerydy 260.troche podwyższone, przy tym wybudzaniu i wysokim pulsie dochodza micne pocenie sie i uczucie odlenia bez utraty świadomości. Czy to od alkoholu organizm sie buntuje czy coś sie dzieje innego, pozdr.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne