Co oznacza ból pleców, zmęczenie i negatywny test ciążowy?

Hej. Mam problem. Njemoge iść do lekarza ponieważ jestem za granicą nie mówię w ich języku przez to nie mogę się nigdzie zapisać. Zaczęło się od skąpego " niby okresu", niby ponieważ nie było tam widocznego zluszczania się. Trwał od 2 dni. Później zaczęły się ciągłe bóle podbrzusza jak bym miała dostać okres. Utrzymują się one już 2 tyg. Do tego ból pleców, zmęczenie, a i negatywny test ciążowy. Pomóżcie mi ponieważ nie wiem czy to coś poważnego i czy nie jechać do Polski do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć . Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza