Co oznacza wynik badania MR u 48-latki?

Witam. Odebrałam wynik rezonansu magnetycznego głowy. Opis brzmi tkanki mózgowia o prawidłowej dystrybucji intensywności sygnału z OBECNOŚCIĄ DROBNYCH ROZSIANYCH OGNISK NIEDOKRWIENNYCH PRZEWLEKŁYCH ( płaty czołowe). W obrazach DWU/ADC nie stwierdzono ostrych/podostrych ognisk układ komorowy symetryczny niepiszerzony. Nie stwierdzono objawów wzmożonego ciśnienia śródczaszkowego. W obrazie MR morfologia sygnału opon mózgowo- rdzeniowych w granicach prawidłowych. Zapalne pogrubienie błony śluzowej sitowia, torbiel retencyjna lewej zatoki szczękowej. Dodatkowo dodam iż od około 30 lat mam bardzo silne bóle migrenowe głowy. Czy ten wynik może niepokoić bo wizyta u neurologa dopiero za około 3 miesiące.

PEŁNY Wywiad!!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena neurologiczna psychologiczna; przejrzenie wyników badań ; NAJWAŻNIEJSZY PACJENT , jego stan fizyczny, psychiczny, samopoczucie .... Ważne ciśnienie i puls, Może zbytnie spadki ciśnienia Jakie choroby współistniejące : cukrzyca, tarczyca, cholesterol??? , jaki nastrój, Jakie leki / wszystkie! ? Jaki tryb życia, pracy; aktywność, obowiązki, warunki życia ?? Jakie stresy? Jakie obciążenia rodzinne ?? Pozdrawiam i zapraszam