Co oznacza wynik MRI głowy 35-latki?

Kobieta lat.35. Proszę o interpretację wyniku MRI głowy: Wszystko w normie oprócz: W podkorowej istocie białej czołowych widocznych jest kilka niespecyficznych ognisk hiperintensywnych w obrazach T2 i FLAIR, wielkości do 0,7 cm, w różnicowaniu w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę naczyniopochodny charakter zmian. Badanie robiłam, ponieważ kilka miesięcy temu chorowałam, jak mi się wydawało na przewlekłe zapalenia zatok, bardzo silne bóle głowy, migreny, zaburzenia równowagi, spływająca wydzielina z nosogardzieli, problemy z nosem, gardłem. Trwało to kilka miesięcy, teraz jest lepiej, ale przeraziły mnie te objawy, bo nigdy tak nie miałam. TK zatok wyszło w normie, tylko stan zapalny w nosie. Zaburzeń równowagi i takich bóli głowy już nie mam, ale w nocy strasznie swędzi mnie skóra głowy ( mam też łupież ), miewam problemy z oczami, łzawienie, wrażliwość itp. Cholesterol mam w normie, badania krwi teraz dobre, wcześniej miałam podwyższone płytki krwi, oznaczenia wątrobowe i trzustkowe w normie, ciśnienie zawsze w normie, puls czasami w przeszłości miałam podwyższony także chyba z powodu nerwicy. Poza tym cierpię na jelito wrażliwe i mam problem z układem pokarmowym. Żadnych leków nie biorę.

Witam!
W różnicowaniu przyczyny zmian w istocie białej poza naczyniową należy rozważyć także demielinizacyjną (jest poważniejsza). Wskazane EEG, potencjały wywołane wzrokowe i ew. badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Konieczne jest prawidłowe leczenie nerwicy, niezależnie od diagnostyki neurologicznej.
Powodzenia
W. Łuczkowski.