Co oznaczają nudności i uczucie przepełnienia u osoby po 2 porodach?

Witam moje objawy od 3 lat to : uciski po lewej stronie, nudności, odbijanie, uczucie przepełnienia w trakcie posiłku a jadam małe porcje i zaparcia. Biegunkuje po alkoholu i w sytuacjach bardzo stresowych. Jeszcze w gimnazjum często towarzyszyły mi kolki. Po ciąży 6 lat temu miałam problemy z łaknieniem, czułam się szybko pełna. Po drugiej ciąży 4 lata temu nerwicę. O czym to może świadczyć? Tata ma raka trzustki i wątroby.

Witam,
wskazana jest szczegółowa diagnostyka internistyczna oraz wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie