Co powoduje i jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust?

Witam serdecznie :) Mam 27 lat. Od dłuższego czasu borykam się z dużym i uciążliwym problemem: nieprzyjemnym zapachem z ust. Objaw jest najbardziej wzmożony rano, po przebudzeniu - zapach jest dramatyczny. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza gdy przebywa się w czyimś towarzystwie :( Robiłam gastroskopie - lekarz gastrolog powiedział że to na pewno nie problem od żołądka, ponieważ tam wszystko jest w porządku. Lekarze laryngolog i stomatolog też stwierdzili prawidłowości. Nie wiem gdzie szukać pomocy :( Dodam, że bardzo mało piję (nawet tylko 2-3 szklanki na 24h). JAK SOBIE PORADZIĆ Z TYM PROBLEMEM? GDZIE SZUKAĆ POMOCY? Bardzo proszę o wskazówki. Dziękuję!

Żeby uniknąć nieświeżego oddechu proszę spróbować:
Szczotkować i nitkować dokładnie zęby min. 2 razy dziennie.
Używać irygatora i płynów do płukania ust o właściwościach antybakteryjnych – odświeżą oddech i zredukują ilość mikrobów w jamie ustnej.
Proszę czyścić język specjalną szczoteczką lub skrobaczką.
Proszę uważać na dietę.Dietę tłustą i ciężkostrawną proszę zastąpić świeżymi warzywami, owocami, rybami i produktami pełnoziarnistymi. Proszę ograniczyć kawę, czarną herbatę i alkohol na rzecz wody mineralnej i zielonej herbaty.
Proszę jeść naturalne, odświeżające produkty.
Proszę usuwać regularnie kamień nazębny u stomatologa.Jeśli jesteś palaczem lub kawoszem, zabieg możesz wykonywać częściej.

Rano każdy ma problem z przykrym zapachem z ust do czasu wymycia zębów. Zrób sobie badania surowicy krwi w kierunku nietolerancji, alergii pokarmowej. Gluten , laktoza, itd.....