Częste oddawanie stolców rano

Mam problem z częstym oddawaniem stolców rano, nadchodzą nagle. Pierwszy uformowany, każdy kolejny luźny. Boję się wychodzić z domu. Badania ok, poza ferrytyną obniżoną. Kolonoskopia ok, gastroskopia dała podejrzenie celiakii 3a w sk. Marsha, jestem 2 miesiące na diecie bezglutenowej i leczeniu probiotykiem vsl#3, poprawy nie widzę. mam nietolerancje na jajka, mleko, drożdże- są wyeliminowane z diety. usg ok, tarczyca ok., kał- pasożyty clostridia itp. - ok, nie wiem co robić bo nic nie pomaga.

Czy miała Pani przeprowadzoną diagnostykę w kierunku syndromu jelita nadwrażliwego? Objawy przez Panią opisane mogą być nietypową manifestacją takiej właśnie choroby. Dodatkowo skontaktowałabym się ze specjalistą w zakresie składu żywności. Bardzo wiele artykułów w sposób "ukryty" zawiera mleko lub jaja i być może nieśwadomie wprowadza je Pani do diety.

Witam, proszę zrobić sobie listę produktów, które Pani szkodą i ich po prostu unikać. Czasem jelita potrzebują czasu aby się pozbierać.