Czy brązowa wydzielina z pochwy ma związek z zawrotami głowy?

Witam. Od jakiegoś czasu z pochwy wydobywa się mocno brązowa wydzielina zmieszaną z krwią. Od jakiegoś tygodnia czułam lekkie bóle podbrzusza na początku tak jakby to było bóle jajników i bolał mnie cały dół brzucha ten ból jest okropny nawet przy obruceniu się czy podnoszeniu sie sprawia mi to ból. Ostatnia miesiączka zakończyła się 29.03 do tego czasu miałam zbliżenia z partnerem było raz z prezerwatywa ale i bez.. Takich bóli nie miałam nigdy a miesiaczke powinnam dostać za około 2 tygodnie . Dziś podbrzusze bolało słabo ale w pewnym czasie tak mnie zabolało i czułam jakbym dostała miesiaczke ale po sprawdzeniu był a to bardzo mocna brązowa wydzielina z krwią i kawałkiem grudki zdążyło się tak 2 albo 3 razy w tym czasie . Po jakimś czasie sprawdziłam i to była sama krew myślałam że to ta miesiączka ale gdy po godzinie sprawdzałam było to bardzo brązowa wydzielina. Dodam jeszcze że dosyć często ostatnio miewam zawroty głowy. Co to może być?? Pomóżcie!!

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być zbadanie Pani, dlatego sugeruję wizytę u ginekologa, który w razie potrzeby zaleci Pani odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!