Czy jest możliwość, że jednak coś mi dolega?

Witam, ostatnio robiłem testy krzywej cukrowej i wyniki wyszły w normie: Glukoza na czczo: 93,63 mg/dl Glukoza po 1h: 99,33 mg/dl Glukoza po 2h: 96,40 mg/dl Mimo tego po spożyciu cukrów czuje się źle, łapie brainfog, nic mi się nie chce, jestem nerwowy i taki otępiały (senny, zmęczony). Czy jest możliwość, że jednak coś mi dolega? Biorę antydepresanty "Zotral 50mg", gdyż mam stwierdzoną depresje. A te problemy z cukrem mam od kilku lat. Czy złe uczucie po spożyciu cukrów jest spowodowane depresją? Co może mi być?

Dzień dobry, krzywa cukrowa jest .... prosta .... czyli nie jest prawidłowa. Ciekawe jakie są wyrzuty insuliny, prawdopodobnie wysokie, ponieważ po 1h poziom glukozy nie wzrasta, a Pan czuje się źle. Proponowałabym zastosować dietę o niskim indeksie glikemicznym. Jeśli po jej zastosowaniu nadal będzie się Pan czuł źle, to należy wykonać dodatkowe badania. Zapraszam na indywidualną konsultację do gabinetu do Wrocławia;
tu znajdzie Pan gotowy leczniczy jadłospis w insulinooporności:
https://dietetyk24.wroclaw.pl/sklep/dieta-lecznicza-insulinoopornosc/