Czy moja dziewczyna mogła zajść w ciążę?

Witam! Pisze do Państwa, ponieważ ze strachu nie mogę spać w nocy. Proszę o pomoc. Gdy ostatnio byłem z dziewczyną, dostałem orgazmu na jej brzuch. Wytarłem członka o chusteczkę higieniczną, po jakiejś godzinie dziewczyna pobudzała mi członka ręką i ustami. Czy zakładając prezerwatywę, mogła przenieść plemniki z członka na prezerwatywę? Dodam, że uprawialiśmy w prezerwatywie petting przez jakieś 20 sekund. Dodam, że nie oddawałem moczu ani go nie myłem, jedynie użyłem chusteczki. Okres jej się skończył dzień wcześniej.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

W wyniku opisanych przez Pana pieszczot praktycznie nie było szansy, by doszło do zapłodnienia, nawet jeśli odbywało się to w okresie płodnym cyklu. Jeżeli nawet Pana partnerka przeniosła mikroskopijną ilość nasienia na prezerwatywę, to nie było możliwości, by ta ilość doprowadziła do ciąży. Tym bardziej, że nie doszło do penetracji. Nastoletnie pary, rozpoczynające aktywność seksualną, bardzo często mają podobne dylematy. W wyniku pettingu bardzo, bardzo rzadko jednak dochodzi do poczęcia, nawet jeśli nasienie w większej ilości dostanie się w okolice wejścia do pochwy. Może Pan spać spokojnie.

Pozdrawiam serdecznie!