Czy moje podejście do treningów jest nieodpowiedzialne?

znam swoj organizm :) trenuje od 10 roku zycia codziennie jakis sport w grudniu robilem maratony co drugi dzien mam za sb biiegi na 70 km i wieksze i nie odczuwam zadnych bolow . DZIIEWCZYNA tez uprawia sporty ale nie tak czesto jak ja i mowi ze moje podejscie do treningow jest nieodpowiedzialne . polubilem snowboarde i co najciekawsze po 1h zalapalem co w tym biega nawet instruktor byl zaskoczony widzac mnie na czerwonym stoku nastepnego dnia. czy jazda 4 dni pod rzad po 4 h jest zdrowa ?

Dzień dobry,

we wszystkim należy znaleźć, umiar , rozsądek i złoty środek. Jeżeli trenuje Pan bardzo dużo, ale mimo wszystko znajduje Pan czas dla najbliższych - na wspólne spędzanie czasu oraz odżywia się Pan w prawidłowy sposób - dbając o zrównoważoną dietę - wówczas jest to po prostu bardzo zdrowy styl życia.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga