Czy tak się objawia depresja u mamy?

Witam od pół roku moja mama mam omdlenia przy tym duszności drętwienie rąk i ból w lewej skroni zostały wzywane karetki czasami została zabrana do szpitala czasami nie ostatnio byliśmy na EEG głowy i mama mi zapadła więc zaraz na sor i została. Wyniki mama ma dobre lekarz stwierdził że to depresja dostała leki Mirtagen 15 mg wieczor i Asertra 50 mg rano bo mama ma objawy tak ja wyżej pisałem nic nie ustopiło bo braniu lekach czy to w ogóle mogą być objawy depresji.

Witam! Bardziej to wygląda na zaburzenia nerwicowe i zaproponowane leczenie wydaje się być prawidłowe, jednak na początki działania tych leków trzeba poczekać 2-4 tygodni, czasem jeszcze dłużej - zależy to od wrażliwości osobniczej. Jako leczenie przyczynowe w tego typu zaburzeniach stosuje się zawsze odpowiednio dobraną psychoterapię. Podawanie tabletek jest bardzo przydatne, ale jest tylko leczeniem objawowym. Powodzenia W. Łuczkowski.