Czy to dobry czas na test ciążowy?

Witam, 22 pazdziernika miałam miesiaczke. Miesiączki mam regularne z maksymalnym odchyleniem 28-30 dni. 30 listopada dwie godziny po felwrnym stosunku, przyjelam escapelle. Prezerwatywa się zsunela.Partner wyczuł ze coś jest nie tak więc tuż przed kulminacją do wytrysku doszło poza * ciężko jednakże ocenić w jakim stopniu poza. Stąd przyjęcie tabletki. Dziś jest 29 listopad, nadal nie mam okresu - zrobiłam dwa testy ciążowe na dwóch wynika wyraźnie negatywne. Czy to dobry czas na test ciazowy po escapelle czy warto jeszcze poczekać ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.