Czy to kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy?

witam, od 3 miesięcy mam problem już sama nie wiem z czym, kilkanaście wizyt u lekarzy i brak diagnozy. Prawdopodobnie to kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy (rezonans nie wykazał jakiś dużych nieprawidłowości, obniżenie kręgu L4-L5, torbiel maziowki, bez ucisku...). Chodzilam na rehabilitację, fizykoterapię, neurolog, ortopeda, zastrzyki, środki przeciwzapalne i nic). Ja ogólnie nie odczuwam wielkiego bólu tylko mam uczucie ciężkości w nogach i czasem jakby czuję taką blokadę. Czy nikt nie wie co to może być????może powinnam odwiedzić ginekologa lub psychiatrę????

Witam!
Jeżeli wyniki badań dodatkowych nie są jednoznaczne lub nie odbiegają od normy, to należy poważnie rozważyć podłoże emocjonalne stwierdzanych dolegliwości. Zaburzenia nerwicowe mogą wywoływać objawy identyczne jak schorzenia somatyczne i nie jest to żadna symulacja - to się dzieje w podświadom0ości. Najbardziej dokuczliwym objawem zazwyczaj jest lęk, niepokój wewnętrzny, poczucie beznadziejności sytuacji, pogłębione nieudanymi próbami dotychczasowego leczenia. Standardowe leczenie nie przynosi prawie żadnego efektu. Leczenie: odpowiednia psychoterapia wsparta lekami z grupy SSRI. Leki te poza działaniem p/depresyjnym i p/lękowym mają specyficzne działanie p/bólowe - działają tam, gdzie zawodzą nawet najmocniejsze tradycyjne leki p/bólowe. Warto spróbować.
Powodzenia
W. Łuczkowski.