Dlaczego odczuwam nagły spadek energii po treningu?

Witam.Mam 39l.Od 15 roku życia uprawiam czynnie sport.Ostatnio zdiagnozowano u mnie lekkie nadciśnienie 150/90.Lek telmizek 40mg ciśnienie 130/75.Zrobiłem badania morfologia,echo serca,holtet ekg,próba wysilkowa- wszystko w normie,glukoza 80 nadczo.Moje dolegliwości dotyczą treningu na siłowni (rower, basen brak objawów).Po godzinie treningu(tętno do 135)odczowam nagły spadek energii,brak tzw pompy mięśniowej,senność i lekkie zawroty głowy.Mam zbilansowana dietę 5 posiłków dziennie.PROSZE o radę

Lek. Katarzyna Szymczak

Jake wtedy jest ciśnienie i tętno? Do rozważenia wykonanie doustnego testu obciążenia glukoza, może a tedy miejsce spadek poziomu glukozy
Pozdrawiam