Długie krwawienie

Witam. W połowie stycznia dostałam miesiączkę po ok. 2-miesięcznej przerwie i trwała ona miesiąc, do 14 lutego. Następną dostałam 29 marca i trwa do dziś, ale jest bardziej obfita niż poprzednio. Czym to może być spowodowane? Leczę się od dziewięciu lat na nerwicę i zażywam a... oraz od roku na nadciśnienie i również przyjmuje leki: B..., i..., x... Proszę o pomoc!

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Szkoda, że nie podała Pani swojej daty urodzenia. Wiek pomaga w szacowaniu możliwych przyczyn.

Proponuję skontaktować się z ginekologiem - przedłużające się krwawienia mogą wynikać z wielu schorzeń (od zaburzeń hormonalnych, porzez nowotwory ładogne, np. mięśniaki macicy, do nowotworów złośliwych).