Drętwienie w nogach a nerwica lękowa

Witam, czy mimo morfologii i d-dimerów w normie czy możliwe jest to że np ten wynik się ciągłe powiększa? Pewnie zadaję głupie pytanie, ale mam bardzo silną nerwicę lękową, noga mnie może nie tyle co boli lecz czuję ciągnięcie w łydce stopie, kłucie pod kolanem, byłam u lekarza, ale noga nie została obejrzana, tylko stwierdzone po wynikach że to pewnie nerwobóle, a ja nie mogę się uspokoić. Noga nie boli przy dotyku ani nie jest spuchnięta, czy możliwe że to ta nieszczęsna nerwica tak działa?

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza