Duża ilość wodnistej wydzieliny z pochwy, bóle piersi

Dzień dobry. Zwracam się o poradę, ponieważ zauważyłam dziwne objawy. Od 5ciu miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne (regularnie, nigdy nie było żadnej przerwy), które zaczęłam brać po kilku miesięcznej przerwie. Zbliża mi się termin miesiączki ale jednak zastanawiają mnie pewne objawy jak duża ilość wodnistej wydzieliny z pochwy, bardzo minimalne bóle piersi, częstrze oddawanie moczu, bóle głowy, brzucha i kręgosłupa w części krzyżowej. Czy w takiej sytuacji można mówić o zajściu w ciążę?

Milena Lubowicz

Objawy te są niespecyficzne i na pewno na ich podstawie nie rozpoznaje się ciąży. Jeżeli nie było błędów w przyjmowaniu tabletek, to ryzyko ciąży jest minimalne. Ale jeżeli się Pani niepokoi, to proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam