Echostruktura jednorodna drobnoziarnista, echogeniczność wysoka w obu płatach tarczycy

Witam Mam hasimoto choruje od roku moje przeciwciała to 398 byłam na usg tarczycy Prosze o wyjasnienie mojego usg ponieważ wizyta u mojej doktor oczywiście prywatna dopier koniec marca Echostruktura jednorodna drobnoziarnista echogeniczność wysoka w obu płatach tarczycy widoczne sa cechy umiarkowanie wzmozonego unaczynienia w miąższu płata prawego widoczne są dość liczne ogniska o obniżonej echogeniczności płata lewego i cieśni obecna jest zmiana hipoechogeniczna

Zmiany i struktura tarczycy typowa jak w przypadku wola Hashimoto. Brak cech ognisk wysokiego ryzyka, podejrzeń o proces rozrostowy. Decyzja w sprawie dalszego postępowania według zaleceń endokrynologicznych.