Huśtawki nastroju, powiększenie piersi i bóle podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam pytanie od kilku dni mam hustawki nastroju piersi troche mi sie powiekszyly zrobily ciesze czasem boli mnie podbrzusze a jak trzymam rece na brzuchu to czuje jakby sie cos tam ruszalo mam tez tak jak sie poloze czy to moga byc objawy ciazy?

Renata GrzechociĹska

Warto zaznaczyć, że jakiekolwiek ruchy płodu kobieta, która pierwszy raz jest w ciąży odczuwa w 20 tygodniu ciąży, więc zdecydowanie by już Pani wiedziała, że jest w ciąży. Może słabe samopoczucie wywołane jest zespołem napięcia przedmiesiączkowego? Jeśli podejrzewa Pani ciążę proponuję wykonać test ciążowy ub poziom B-hCG we krwi.