Jak leczyć asymetrię twarzy?

Dzień dobry, mam następujący problem zauważyłam ostatnio a raczej moi bliscy że moja twarz zrobiła się widocznie asymetryczna wiem że każdy z nas jest asymetryczny ale u mnie asymetria rzuca się dość mocno, jedno oko jest wyżej drugie niżej dodatkowo odczuwam od około 4 lat szumy uszne byłam z tym u swojego lekarza który skierował mnie do laryngologa ale nic nie stwierdzono słuch w porządku, powiedziano mi że niektórzy tak po prosu mają i nie należy się tym zbytnio przejmować jeżeli nie towarzyszą mi bóle, zaczynam się zastanawiać czy to może być wina stawu skroniowo-żuchwowego nie raz rano nie mogę do końca otworzyć szczęki miewam klikanie w uszach pojawia się też raz na jakiś czas podczas jedzenia takie trzeszczenie jak bym słyszała jak by ktoś rozcierał piasek kamieniem ale trwa to zazwyczaj 1-2 dni potem mija, dodam że jak otworzę usta z jednej strony moco widać taką okrągłą kulkę kość nie wiem co to jest jakiś fragment żuchwy natomiast z drugiej strony tego nie ma, chyba że spróbuję przekrzywić szczękę wtedy ta kulka z jednej strony znika i pojawią się wyrównanie po obu stronach. Proszę o radę czy jest możliwe wyrównanie tej asymetrii oczu i w jakiś sposób, gdzie się udać proszę o opinię i radę.

Dzień dobry.

Z asymetrią twarzy prosze zgłosić sie do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej sa to zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoxu. Również jeśli jest szczękościsk można to rozluźnic za pomoca botoxu. Ale wszytskie zabiegi dobiera się po indywidualnej konsultacji.