Jak leczyć napady agresji u męża?

Witam Mam taki problem od paru miesięcy. Mój mąż choruje na cukrzycę i padaczkę. Często zdarza mu sie nie brać leków przez co podejrzewam ze ma napady agresji. Gdzie mogę udać się po pomoc? Dodam ze mamy dziecko często gdy mąż ma takie stany syn mówi że sie go boi. Próbowałam juz rozmów i wszystkiego ale nie pomaga, mąż wtedy bardzo szybko wpada w złość i kłótnia gotowa. Na każdym kroku staram sie być ale często zaczyna mnie traktowac jak powietrze. Je daję rady sama już dlatego proszę o pomoc.

Antoni Leja

Dzień dobry, przede wszystkim mąż wymaga opieki psychiatry/psychologa. Czasami również niski poziom glukozy we krwi czyli tak zwana hipoglikemia może powodować napady agresji - warto mierzyć często cukier i stosować regularnie leki wg. zaleceń diabetologa.