Jak leczyć uczucie spuchniętego żołądka?

Witam, mam 25 lat. Robiłam badania: morfologia, cukier, mocz, cytologia, ekg, usg. Wszystko wporzadku. Jedynie Pani Doktor laryngolog przepisała mi antybiotyki jako, że stwierdziła u mnie refluks. Dodatkowo mam uczucie spuchnietego zoladka. Nie boli, nie ma rozwolnienia, nudności, krwawienia, wymiotów, normalne odezwy jak jestem glodna, jem malo, ale zawsze tak bylo i pilnuje diety, a jednak czuje go spuchniety, przy wciaganiu brzucha czuje jakby zoladek zostawal. Co to moze byc? Z gory dziekuje

Oni tylko potrafią ostatnio przepisać antybiotyk czyli po polsku lek przeciw życiu! Już nie mam siły odpisywać na podobne pytania jak Pani. Czytamy, my lekarze przecież te same ksiązki, zdajemy przecież te same egzaminy na studiach, dokształcamy się obowiązkowo i co?Antybiotyk na wszstko! Tragedia. Antybiotyk nie jest na refluks! Refluks należy rozpoznać odpowiednimi badami u gastrologa a więc pehametria przelyku,ezofagoduodeno,gastroskopia, badanie wycinka z żołądka w kierunku helikobacter pyroli itd, itp o których to koniecznych procedurach powinien wiedzieć każdy student po ukończeniu medycyny w normalnym trybie. A lekarze rodzinni winni to wiedzieć przede wszystkim! To z waszych składek zdrowotnych my lekarze, pielęgniarki,salowe i nasze rodziny mamy CHLEB.