Jak zniwelować ból przy zgadze?

Witam, mam problem z zaburzeniami zoladkowymi. Otóż robiłam wszystkie podstawowe badania krwi, morfologia, na wątrobę, glukoza itdi wszystko jest w porządku. Jednakże mam problem. Jestem nerwowa. Boli mnie brzuch często. Boję się że będzie '' zygu '', spotykam się ze znajomymi ale jestem jakaś inna. Nie wiem czy to przez nerwy. Lekarz przypisal mi atrax na nerwy ale nic nie daje. Mam biegunki, zaparcia i mdłości. Od czego to. Do kogo się zgłosić po pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do gastroenterologa a jeśli ten specjalista wykluczy przyczyny organiczne to wtedy należy pomyśleć o konsultacji psychologa/psychiatry