Jakie mogą być przyczyny moich objawów?

Dzień dobry, Od 4 miesięcy mam nieregularne miesiączki. Wcześniej były regularne co do dnia. Dziś jest 34 dzień cyklu i dalej nic. W dzień spodziewane miesiączki dostałam boli brzucha, jakby miało się zaraz rozpocząć. Do tego od pewnego czasu jestem bardzo senna w dzień. Potrafię zasnąć na 3-4 godziny w ciągu dnia i normalnie spać w nocy. Od 3 dni mam też wysypkę na całym ciele która bardzo swędzi A od tygodnia chodzę wiecznie zła. Jakie mogą być przyczyny moich objawów? Czy one łączą się że sobą w jakiś sposób?

Lek. Bartosz Domagała

Najlepiej udać się do lekarza POZ na diagnostykę podstawowych parametrów z krwi( celem wykluczenia podstawowych problemów) oraz skontrolować objawy u specjalisty ginekologii endokrynologicznej