Jasny kał, wzdęcia i bóle brzucha u 18-latka

Witam, mam 18 lat i problemy z brzuchem. Miesiąc temu mój kał był bardzo jasny, przeszło na drugi dzień. Zaczęły się wzdęcia, dziwne bulkanie po lewej stronie brzucha jak i na środku, przechodzące w strasznie pachnące gazy. Rano wstaję zmęczony, mam z tym spory problem, ciężko wstać do szkoły. Do tego doszły przynajmniej 1 dziennie nawet nie drażniące bóle po prawej stronie, obok biodra. Wrócił także jasny odcień kału, dziennie :/. Po 30 min. od jedzenia mam pustkę w żołądku. Co to może być?

Witam. Opisane dolegliwości mogą być związane z zaburzeniami pracy wątroby. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ i wykonanie tzw. prób wątrobowych (bilirubina, ASPAT, ALAT, GGTP, ALP).